Staň se součástí týmu jako
grafik/DTP operátor.

Je tohle tvůj Dream Job?
Skvělé! Domluvme si
kdy se uvidíme:

Do zprávy vlož odkaz na svůj životopis a portfolio.
Odkaz může být třeba na GoogleDisk, nebo na uschovnu.cz, kam nahraješ potřebné materiály.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Tvá náplň práce:

  • Tvorba kreativních návrhů.
  • Sazba DTP tiskovin.
  • Předtisková příprava do výroby.
  • Postprodukce, retuše fotografií a práce se skenerem.
  • Budeš navrhovat loga, tiskoviny, inzerci, ilustrace, ikony, weby, výstavní expozice, polepy dopravních prostředků, katalogy a mnoho dalšího dle svých schopností.
  • Samostatná i dílčí práce na projektech.

Požadujeme:

  • Práci na HPP.
  • Vzdělání v oboru min. šš.
  • Ovládání sw Photoshop, Illustrator, InDesign.
  • Znalost předtiskové přípravy a technologie výroby.
  • Praxe v oboru velkou výhodou.
  • Cit pro detail a kompozici.
  • Pečlivost a umět se soustředit.
  • Nést odpovědnost za odvedenou práci.
  • Chuť a odvahu zdokonalovat se v oboru.
  • Být týmovým hráčem – dokázat o své práci přemýšlet, diskutovat o ní, ale i pokorně přijmout názory druhých.
  • Nevadí ti klidné, nekuřácké prostředí a práce v maloměstě.

Nabízíme:

  • Různorodá a kreativní práce na zajímavých projektech, která tě bude rozhodně bavit.
  • Tvá práce bude vidět u regionálních organizací i u velkých korporací.
  • Rozvoj vlastní kreativity v inspirativním prostředí.
  • Profesionální vybavení Apple a nejnovější Adobe sw.
  • Podpoříme tvé vzdělávání a osobnostní rozvoj.
  • Vlastní pracovní místo v kanceláři.
  • Odpovídající platové ohodnocení.

Termín nástupu:

  • Nástup možný ihned.

Kde pracujeme:

  • Košumberk 80, Luže